План проведення
UMW 2021 - 2022
У межах UMW Ви можете:
Стати спонсором тематичних тижнів
Провести власну онлайн-подію під час тижневого циклу
Розмістити рекламу своєї ТМ під час тижнів
Рекламні можливості для спонсорів UMW
До початку заходів
Під час проведення заходів
Після закінчення заходів
Додаткові можливості, які відкриває UMW
Оскільки ми збираємо в межах тематичного тижня цільові аудиторії від 10 000 лікарів, то для Вас відкриваються додаткові можливості:
Розміщувати та промотувати власний контент
Стати спонсором тестування
до UMW, що зробить його безоплатним для лікарів
Швидко провести дослідження думки цільової аудиторії
Періоди та рекламні охоплення
Період
анонсів
Перша активна фаза, яка включає в себе анонсування заходів на цільові аудиторії.
Платформа Accemedin, Mail, та соціальні медіа.
Прогнозоване охоплення: 250 000 контактів
Період
промоції
Друга фаза, яка включає в себе більш детальне анонсування подій, спікерів та теми.
Платформа Accemedin, Mail, та соціальні медіа.
Прогнозоване охоплення: 350 000 контактів
Період проведення
Фаза проведення заходів, включає в себе вебінари, а також розсилки та пости в соцмережах.
Прогнозоване охоплення: 150 000 контактів
Період
post-campaign
Фаза, яка дозволяє лікарям спожити контент поза онлайн-режимом. Додаткові анонси.
Платформа Accemedin, Mail, та соціальні медіа.
Прогнозоване охоплення: 450 000 контактів
Відповіді на поширені питання
Що я отримаю, якщо мій бренд/компанія братиме участь в «Ukrainian Medical Weeks»?
Концентрована увага цільової аудиторії тематичних тижнів та обмежена кількість спонсорів не залишать Вашу рекламу не поміченою. Контактуйте з понад 10 000 цільових верифікованих лікарів-практиків у каналі діджитал-промоції, де не заважають конкуренти.
Як Ви верифікуєте лікарів? Чи точно це українські лікарі-практики?
Аксемедін працює виключно для лікарів. Для підтвердження того, що наші користувачі – практикуючі лікарі, існує механізм верифікації зареєстрованих осіб:

  1. Заповнення лікарем професійного резюме та особистого освітнього портфоліо на платформі
  2. "Приєднання" лікаря до спільноти закладу охорони здоров'я (ЗОЗ), в якому лікар працює та верифікація лікаря безпосередньо представником ЗОЗ.
  3. Лікар "приєднується" до спільноти медичної асоціації, через яку проводиться верифікація лікаря.
  4. Лікар "приєднується" до спільноти закладу післядипломної освіти (ПДО), через який проводиться верифікація лікаря.
Особу лікаря та його статус "лікар-практик" підтверджують названі інституції (враховуючи вимоги законодавства). Верифікація відбувається з 2019-го року один раз на квартал (наприкінці кожного кварталу).


У процесі впровадження ще один рівень верифікації: надання лікарем документа, який підтверджує наявність у нього медичної освіти.

Хто готує контент?
Освітній контент, який розміщується на платформі Accemedin в межах тематичних тижнів, створюється лідерами медичних думок або адаптується науковою медичною редакцією, яка працює в тому числі, за підтримки профільних асоціацій, закладів вищої та післядипломної освіти. Контент на платформі проходить фахове та літературне редагування, має винятково навчальне чи інформаційне навантаження.
Окремо створюється чи адаптується комерційний контент, який проходить відповідну перевірку на дотримання законодавчих та етичних норм.
Який потрібний бюджет?
Ми розробили для представників бізнесу спеціальні пакетні пропозиції, які будуть надані на запит (який у вільній формі потрібно надіслати на адресу o.verba@accemedin.com). При плануванні бюджету варто враховувати, якою має бути вартість, якість та тривалість контакту, а також інші медійні показники. Початковий бюджет, якого достатньо для отримання понад 250 000 контактів з лікарями у межах "Ukrainian Medical Weeks", сягатиме від 35 000 грн.
Як лікарі дізнаються про продукт моєї компанії?
Під час проведення тематичних тижнів Ви можете розмістити банерну рекламу ТМ, продуктові відеоролики, стенд (інформаційну сторінку про бренд), провести власний  промоційний онлайн-захід. 
Чи буде контент сертифіковано та хто видає сертифікати?
UMW проходять у форматі фахових шкіл. Впродовж тижня лікарі вивчають контент та відвідують онлайн-лекції та вебінари, а після закінчення тематичного тижня - проходять тестування задля отримання сертифікату (у разі успішного складання іспиту).
Контент платформи сертифікують лише заклади, що мають ліцензію Міністерства освіти і науки України. Сертифікацію отримує лише той контент, що пройшов перевірку у відповідному закладі.
Яке охоплення я отримаю?
Прогнозоване охоплення кожного тематичного тижня - від 10 000 лікарів-практиків. Детальнішу інформацію надамо Вам за запитом, в залежності від обсягу спонсорської участі та Ваші цільові аудиторії.
Скільки коштує контакт з лікарем?
Контакт з лікарем може коштувати від 0,1 до 7 грн. Це залежить від цілої низки умов: цільова аудиторія, обсяг спонсорської участі, тривалість кампанії тощо.
Середня вартість контакту з лікарем первинної ланки суттєво відрізняється від вартості контакту з лікарем вузької спеціальності вторинної ланки медичної допомоги.
Вартість контактів, які ми забезпечуємо, за умови планування є оптимальною і виправданою. Саме тому наші замовники працюють з нами вже багато років поспіль.
Де можна побачити кейси кампаній? 
Звичайно кейсів у нас є чимало. Проте, більшість з них не можуть бути опубліковані через певні обмеження (NDA). За умови співпраці - ми підберемо для Вас приклади кампаній, які ми проводили, без розкриття конфіденційної інформації наших клієнтів.
Наскільки етична Ваша робота, адже Ви стимулюєте лікарів до перегляду контенту?
Ми не стимулюємо лікаря до будь-яких неетичних чи шкідливих дій, ми - інформуємо лікарів про можливості та переваги безперервного професійного розвитку задля зменшення кількості медичних помилок, уникнення шкоди для пацієнтів та підвищення якості медичної допомоги.
Лікарі, які відвідують нашу платформу роблять це самостійно, без будь-якої додаткової фінансової мотивації з нашого боку.
Щоб взяти участь у Ukrainian Medical Weeks, заповніть анкету:
+38 099 128 66 06
o.verba@accemedin.com